EN IYIYENI

Külkedisi Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi külkedisi oyunları, oynaması ücretsiz
Hepimiz Sindirella'nın kim olduğunu biliyoruz, değil mi? Hepimiz yatmadan önce anlatılan hikayeleri okuduk ve Disney filmlerini izledik, ancak az bilinen bir gerçek, Cinderella'nın hikayesinin düşündüğünüzden çok daha eski olduğudur. Hikayenin en eski versiyonu Antik Yunan'dan geliyor ve Mısır kralıyla evlenen bir kız hakkında. Zaman geçtikçe, hikaye gelişti ve bunun varyasyonları tüm dünyada ortaya çıktı. Ama hangi versiyona bakarsanız bakın hepsi aynı fikirdedir ve sıradan bir kız bir kralla ya da bir prensle evlenir.
Bu hikaye kitaplara, çizgi filmlere, filmlere ve son zamanlarda çevrimiçi oyunlara uyarlandı. Oyunlar hepimizin aşina olduğu hikayeyi şu ya da bu şekilde takip etmese de, ana karakterleri içeriyorlar. Genellikle bu oyunlar giydirme oyunları, saç kesme oyunları, makyaj oyunları ve hatta gizli nesne oyunlarıdır. Oynaması kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu, oyun deneyiminiz ne olursa olsun oyunu başlatabileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Check out these Külkedisi Oyunları listed on page 1. We have a total of 9 Külkedisi Oyunları and the most popular are: Cinderella Shopping World, Cinderella Princess Transform, The Cinderella Story Puzzle, and many more free games. This page lists the games from 1 to 9. This list of Külkedisi Oyunları received a rating of 4.22 / 5.00 from 96 votes.