EN IYIYENI

Godzilla Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi godzilla oyunları, oynaması ücretsiz

1954'te, eski bir alfa avcısı olan Godzilla, onu nükleer bombayla öldürmek için bir adaya çekilir. Dünya, canavar yaratıkların ortaya çıkmasıyla kuşatılmıştır, ancak bunlardan biri aslında insanlığı kurtarabilecek tek kişi olabilir. İnsanlık eski bir spor bulduğunda, onu yaklaşık 15 yıla kadar korumaya başladılar, yumurtadan çıktı. Şimdi, insanlığın varlığını tehdit eden bazı kötü karasal organizmalarla birlikte, okyanusun derinliklerinden gelen eski bir yaratık, doğanın dengesini yeniden kurma emrini yerine getirmek için yeniden yükselecek ve aynı zamanda insanlığın bir daha aynı hataları yapmamasını sağlayacaktır.

Bu kulağa gerçekten korkutucu geliyor, ancak burada Godzilla oyunlarımızın gösterilen grafikler, yapı, karmaşıklık ve akılda kalıcı hareketlerle öne çıktığı VitalityGames.com'da becerilerinize ihtiyaç var. Bu harika oyunları oynamaya başladığınızda artık eskisi gibi olmayacaksınız. Siz ve arkadaşlarınız takım kurabilir ve bu yeni maceralara devam edebilirsiniz. İyi şanlar!


Check out these Godzilla Oyunları listed on page 1. We have a total of 1 Godzilla Oyunları and the most popular are: Godzilla Strike Zone, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 1. This list of Godzilla Oyunları received a rating of 4.19 / 5.00 from 91 votes.