EN IYIYENI

Bowling Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi bowling oyunları, oynaması ücretsiz

Bowling, bir oyuncunun bowling topunu bir hedefe doğru yuvarladığı veya fırlattığı bir dizi spor veya boş zaman aktivitelerini ifade eder. Atış sporlarının en önemli formlarından biridir. İşte bowling hakkında harika bir gerçek: Bilinen en eski bowling türleri eski Mısır'a ve antik Roma imparatorluğuna aittir. Toplar, deri gibi malzemelerle kaplanmış ve iple bağlanmış tahıl kabuklarından yapılmıştır. Böylesine zengin ve ilginç bir geçmişe sahip, sadece bowling oyunları oynayarak ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçirerek şimdiye kadarki en güzel günü yaşayabilirsiniz. Ağır bir top olduğunu biliyorsun, bu yüzden etrafındaki bir şeyi yok etmemeye ya da kendine zarar vermemeye dikkat etmelisin: bir vuruş yapmaya konsantre ol!

Bowling oyunları iki genel sınıfa ayrılabilir: pinli bowling ve hedef bowling. Bowling, serbest ağırlıklarla yürümeye benzer anaerobik bir fiziksel egzersiz türüdür. Bowling, kalori yakmaya yardımcı olur ve genellikle kullanılmayan kas grupları için çalışır. Bowlingde esneme ve esneme, kollardaki tendonları, eklemleri, bağları ve kasları çalıştırır ve kilo kaybını teşvik eder. Bu seçilmiş bowling oyunlarını oynamanın bir başka nedeni de sağlık tarzınızı iyileştirmektir.


Check out these Bowling Oyunları listed on page 1. We have a total of 12 Bowling Oyunları and the most popular are: Bowling Hero Multiplayer, Pro Bowling, 3D Bowling, and many more free games. This page lists the games from 1 to 12. This list of Bowling Oyunları received a rating of 3.77 / 5.00 from 319 votes.