EN IYIYENI

Aslan Koruma Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi aslan koruma oyunları, oynaması ücretsiz

Aslan Muhafız Disney'in filmi Aslan Kral'a dayanan bir animasyon TV dizisidir. 22 Kasım 2015'te The Lion Guard: Return of the Roar adlı bir televizyon filmi ile başlayan dizi, 15 Ocak 2016'da Disney Junior'da dizi olarak yayınlanmaya başladı.

Dizi, Kral Simba ve Kraliçe Nala'nın oğlu Prens Kion'un maceralarına odaklanıyor. Ama o yalnız değil, arkadaşları ona eşlik ediyor ve birlikte Gurur Topraklarını koruyan bir ekip olan Aslan Muhafızları oluşturuyorlar.

Gösteri 3 sezon sürdü ve 3 Kasım 2019'da dizi finali yaptı.

Popülerliği nedeniyle, birlikte gitmesi gereken bazı çevrimiçi oyunlar da var. Bu oyunlar çocuklar için tasarlanmıştır ve bu nedenle yüksek bir zorluk derecesine sahip değildir ve herkes onlardan zevk alabilir. Bu kategoriye giren oyunlar çeşitlidir ancak bunlar arasında boyama oyunları, platform oyunları, bulmaca oyunları, mantık oyunları ve gizli nesne oyunları bekleyebilirsiniz.

Bu oyunlardan bazılarını web sitemizde de bulabilirsiniz, burada ücretsiz olarak keyfini çıkarabilirsiniz! Bazıları Flash Oyunlar olsa da ve artık oynanamaz olsa da, oyun koleksiyonumuzu güncel tutmak için büyük çaba harcıyoruz ve bu kategoridekiler de dahil olmak üzere web sitemizdeki her başlığın %100 çalıştığından ve herkes tarafından beğenildiğinden emin oluyoruz!


Check out these Aslan Koruma Oyunları listed on page 1. We have a total of 2 Aslan Koruma Oyunları and the most popular are: The Lion Guard: Protector Of The Pridelands, The Lion Guard: Assemble, , and many more free games. This page lists the games from 1 to 2. This list of Aslan Koruma Oyunları received a rating of 3.76 / 5.00 from 87 votes.