EN IYIYENI

4x4 OyunlarEn iyi çevrimiçi 4x4 oyunlar, oynaması ücretsiz

Bir offroad aksiyonuna girmek istiyorsanız ancak oyun alanınızdan çok uzaktaysanız veya donanımınız bozulduysa, o zaman 1001-oyun'te sizin fikriniz var. İster deneme modları olun, ister 4x4 arabalar veya ATV'lerle diğerlerine karşı yarışın, burada herkes için bir şeyler var. Keskin tepeleri ve uçurumları sürün, çamura girin ve hiçbir parçayı temiz bırakmayın! Önümüzdeki zorlu zorluklar, oradaki en deneyimli sürücüleri bile test edecek. Uygun donanıma ve uygun sürüşe sahip olduğunuzda 4X4 Maceraları gerçekten harika.

Zorlu engelleri aşmak için doğru miktarda tork ve hız kullanmanız gerekiyor, bu yüzden tereddüt etmeyin ve harika 4x4 oyun seçimimizi oynayarak hayatınızın zamanını geçireceksiniz. 4x4 pistte harika bir gün geçirmek için ihtiyacınız olan malzemeler kalın lastikler, büyük süspansiyonlar ve bol miktarda çamur. Biraz şans ve beceri ile orada kazanabileceğiniz her kupayı kolayca kazanabilirsiniz! Bu yüzden vitesinizi alın ve çok hızlı bir şekilde delirmek üzereyken o direksiyon simidini tutun! 1001-oyun'te daha fazla harika araba oyunu için burada kalın.


Check out these 4x4 Oyunlar listed on page 1. We have a total of 207 4x4 Oyunlar and the most popular are: Drive Fun, Off Road Auto Trial, Monster Truck Crazy Impossible, and many more free games. This page lists the games from 1 to 113. This list of 4x4 Oyunlar received a rating of 4,14 / 5.00 from 23136 votes.