Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Moto Trial Racing: 2 Player

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 03, 2018
En zorlu parkurlarda 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda motosiklet ATV'nizle yarışın!
 • Player 1/ Controls
  Player 1/ Nitro
  Player 1/ Reset
  Player 1/ Pause
  Player 2/ Controls
  Player 2/ Nitro
  Player 2/ Reset
  Player 1/ Kick
  Player 2/ Kick

1001-oyun.com'da en son deneme amaçlı bisiklet yarışı oyunlarını çevrim içi ücretsiz oynayın. Özel 3D bisiklet sürme oyunumuzu çevrimiçi deneyin ve bu destansı eğlenceli Moto Trial Racing oyununda heyecanı ve macerayı yaşayın.

Bisikletinizle veya atv'nizle en zorlu orman yollarında yarışın ve rampalardan ve kayalıklardan atlarken yokuş aşağı sürün. Bisikletleri on harika zorlu seviyede hızlandırmak ve dengelemek için ok tuşlarını kullanın. Engellerin, rampaların üzerinden atlarken motorcu hava akışı, süper adam, neşe, arka ve ön taklalar gibi bazı rastgele numaralar yapmaya çalışacak. Zorlu yollarda size yardımcı olmak için bisikletlerinize nitro eklenir, etkinleştirildiğinde hızınızı artırır ve havada daha uzun süre kalmanızı sağlar.

Beş farklı bisiklet ve beş güçlü atv var, hepsinin kilidini açın ve her birinin nasıl idare edildiğini görmek için sürün. Oyun ayrıca yapay zekaya karşı tek başına veya bölünmüş ekran modunda oynanabilir. Bu yüzden 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınızla yarışın ve yokuş aşağı yarışın tadını çıkarın. Her zaman nitronuzu kullandığınızdan emin olun ve diğer oyuncuları alt etmeye ve birinciliği kazanmaya çalışın. Her zaman olduğu gibi burada, 1001-oyun.com'da artık özel oyunlarımızla çevrimiçi bir patlama yaşayın ve bu çarpık Moto Trial Racing oyununun en iyi oyuncusu olun. İyi eğlenceler!

Özellikler:

 • Müthiş 3D düşük poli grafikler.
 • Oyunu yapay zekaya karşı tek oyunculu veya 2 oyunculu olarak oynayabilirsiniz.
 • 5 bisiklet ve 5 atv, hepsi farklı ağırlık, hız ve güç.
 • 10 yoğun ve güzel görünen dağ seviyesi.
 • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu.
 • Oynaması kolay ve eğlenceli.
Yayın tarihi
Temmuz 2018
Geliştirici
Moto Trial Racing: 2 Player, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
Oyun mobil olarak kullanılabilir
Google Play
View Qr-Code
This Moto Trial Racing: 2 Player game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 36.4k times and has received a rating of 3.95 / 5 din 263 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Moto Trial Racing: 2 Player game, make sure to check out our other exciting games.