EN IYIYENI

Kullanım Şartları

1001-oyun.com'daki haklarınızı ve sorumluluklarınızı tanımladıkları için lütfen bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz.

1001-oyun.com, oyunlara açılan bir portaldır. Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Koşullarına ('TOU' veya 'Sözleşme') bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu hüküm ve koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Web Sitesinin destek bölümünden müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Bu Sözleşme, Web Sitesini kullanımınızın yasal olarak bağlayıcı şartlarını ortaya koymaktadır. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik hakkında bilgi edinmek için bu Sözleşmeyi zaman zaman gözden geçirmelisiniz. Bu tür tüm değişiklikler, Web Sitesinde veya 1001-oyun.com'da yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır ve bu tür herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra Web Sitesini veya Hizmeti herhangi bir şekilde kullanmanız, bu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Gizlilik Politikamızın şartları ve size gönderilen veya Web Sitesinde yayınlanan Web Sitesi veya Hizmet ile ilgili tüm bildirimler bu Sözleşmeye dahil edilmiş ve bu Sözleşmenin bir parçası haline getirilmiştir. Reloaded Games'in politikalarının ve bildirimlerinin kopyalarına bağlantılar Web Sitesinde bulunabilir.

Sitenin Gizlilik Politikası, Ek Şartlar ve Kurallar, geçerli olduğunda, buraya referans olarak dahil edilmiştir. Bu Sözleşme ile katılmayı seçtiğiniz faaliyete ilişkin Ek Şartlar veya Kurallar arasında bir çelişki olması durumunda, geçerli Ek Şartlar ve/veya Kurallar geçerli olacaktır. Bu Sözleşme, Sitenin kullanıcısı olduğunuz sürece tam olarak yürürlükte kalacaktır ve herhangi bir üyeliğin, hizmetin veya özelliğin sona ermesi durumunda, bu Sözleşme, Gizlilik Politikası, ve herhangi bir tazminat, garanti ve sorumluluk sınırlaması dahil olmak üzere herhangi bir Ek Şart veya Kural.

Sitede bulunan etkinlikler, oyunlar ve diğer öğeler, Sitedeyken kullanmanız ve oynamanız içindir. Bunlar sizin kopyalamanız, indirmeniz, satmanız, birine vermeniz ya da onları sizin yaptığınızı söylemeniz için değildir.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünü herhangi bir zamanda değiştirme, değiştirme, ekleme, ekleme veya silme hakkını saklı tutarız. Bu tür değişikliklerin bildirimini Sitede yayınlayacağız. Değişiklik, değişikliklerin Sitede yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır. Bu Sözleşmede gelecekte yapılacak herhangi bir değişiklik sizin için kabul edilemezse veya artık bu Sözleşmeye uymamanıza neden olursa, Siteyi kullanmayı derhal bırakmalısınız. Bu Sözleşmedeki diğer değişiklik bildirimlerinin gönderilmesini veya alınmasını takiben Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu tür tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu, Sitenin kullanımıyla ilgili olarak sizinle aramızdaki münhasır Sözleşmenin tamamıdır ve değiştirilemez.

1. Kullanım koşullarındaki değişiklikler

Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Bu koşulların en güncel halini Web Sitelerinin alt kısmında yer alan 'Kullanım Koşulları' bağlantısına tıklayarak inceleyebilirsiniz. Değişiklikler için bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Kullanım Koşullarında yapılan değişiklikleri yayınladıktan sonra Web Sitelerini kullanmaya devam ederseniz, yeni koşulları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

2. Mülkiyet

Tüm Site uygulamaları, yazılım, tasarım, metin, resim, illüstrasyon, müzik, ses, sanat eseri, öğeler, grafik materyal, veritabanları, özel bilgiler ve Sitenin tüm telif hakkıyla korunan veya başka şekilde yasal olarak korunabilen öğeleri dahil olmak üzere bu Sitenin içeriği: sınırlama olmaksızın, seçim, sıralama ve tüm ticari markalar, hizmet markaları ve ticari isimler 1001-oyun'in mülkiyetindedir. Site İçeriği, 1001-oyun'in önceden yazılı izni olmaksızın tamamen veya kısmen değiştirilemez, kopyalanamaz, dağıtılamaz, çerçevelenemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, görüntülenemez, gönderilemez, iletilemez veya herhangi bir biçimde veya yolla satılamaz.

3. Reklam

1001-oyun, Siteye reklamlar ve/veya afişler, reklam şirketleri yerleştirdi.

Sizinle bu tür Reklamcılar arasındaki tüm bu tür iletişim, etkileşim ve katılım, bu faaliyetler veya işlemlerle bağlantılı olarak (herhangi bir beyan, garanti, sözleşme, sözleşme veya diğer şartlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) bizi hiçbir şekilde size karşı sorumlu veya yükümlü kılmaz. veya sizinle Reklamveren arasında mevcut olabilecek koşullar veya herhangi bir Reklamverenden satın alabileceğiniz veya elde edebileceğiniz herhangi bir mal veya hizmet).

4. Erişim maliyetleri

Web Sitelerine erişmek ve kullanmak için ihtiyaç duyacağınız ekipmanı ve İnternet bağlantılarını masrafları size ait olmak üzere sağlamalısınız. Herhangi bir kablosuz veya diğer iletişim hizmetleri aracılığıyla Web Sitelerine erişmek için maruz kaldığınız tüm maliyetlerden yalnızca siz sorumlusunuz.

5. Siteyi kullanma lisansı

Bu Kullanım Koşullarına tabi olarak, Web Sitelerini ve Web Sitelerinde sunulan içeriği yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. İndirmek için sunulan içeriği yalnızca kişisel kullanım için kullanabilirsiniz. İçeriği kullanımınız için verilen hakları aşan bir şekilde içeriği kullanamazsınız. İçerik üzerinde herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçları kullanamazsınız; Web Sitelerinin veya içeriğin herhangi bir bölümünü çerçevelemek veya yeniden basmak, kopyalamak, depolamak, herkese açık olarak görüntülemek, yayınlamak, iletmek, değiştirmek, tercüme etmek, taşımak, yayınlamak, alt lisansını vermek, atamak, devretmek, satmak, ödünç vermek veya başka bir şekilde dağıtmak. Yazılı onay. İçeriğin izinsiz çoğaltılmasını veya dağıtılmasını önlemek için İçerikte yer alan hiçbir mekanizmayı engelleyemezsiniz.

6. Sorumluluk Reddi ve Sınırlamalar

Site ve sitede yer alan veya site aracılığıyla sunulan tüm oyunlar, çevrimiçi etkinlikler ve/veya diğer içerik, herhangi bir açık garanti olmaksızın 'Olduğu Gibi' ve 'Mümkün olduğu gibi' bazında dağıtılır ve/veya sunulur. veya ima edildi. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, zımni satılabilirlik garantileri, belirli bir amaca uygunluk, unvan ve ihlal olmaması ve sitede yanlışlık olmaması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni tüm garantileri reddediyoruz. içerik. Sitenin, içeriğinin veya sitede yer alan işlevlerin kesintisiz, güvenli, zamanında veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz. Sitedeki veya içeriğindeki kusurların düzeltileceğini veya iyileştirileceğini garanti etmiyoruz. Sitenin veya içeriğinin virüs, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım veya diğer zararlı bileşenler içermediğini garanti etmiyoruz. Sitenin ve/veya sitedeki içeriğin kullanılmasından kaynaklanabilecek tüm gerekli servis, onarım veya düzeltmenin tüm sorumluluğunu ve maliyetini siz (biz değil) üstlenirsiniz.

7. Risk varsayımı ve olgun içerik

Sitenin, içeriğin, kullanıcı materyallerinin, uygulamaların ve ilgili bilgilerin ihtiyaçlarınıza uygun veya doğru olduğuna ve kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağına dair tüm riskleri üstlenirsiniz. Site aracılığıyla indirilen veya başka bir şekilde elde edilen tüm uygulamalar kendi takdirinize ve riskinize aittir ve bilgisayarınıza gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından yalnızca siz sorumlusunuz. Çok oyunculu oyunlara katılarak veya sohbet odalarını ziyaret ederek kaba, kaba, uygunsuz veya diğer saldırgan dil veya referanslara maruz kalabilirsiniz. Canlılık oyunlarının, sitedeki herhangi bir üçüncü taraf reklamcı veya içerik sağlayıcı ile yaptığınız işlemlerle ilgili herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağını kabul ediyorsunuz.

8. Tazminat

Tarafımızdan yapılan bir talep üzerine, bizi ve ana şirketimizi ve diğer bağlı şirketlerimizi ve ayrıca ilgili çalışanları, yüklenicileri, memurları, müdürleri ve acenteleri, avukatlar da dahil olmak üzere tüm yükümlülükler, iddialar ve masraflara karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve zararlardan masun tutmayı kabul etmektesiniz. Web Sitelerini kullanmanızdan veya kötüye kullanımınızdan kaynaklanan ücretler. Aksi takdirde tarafınızca tazmin edilecek herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkımızı, masrafları bize ait olmak üzere saklı tutarız; bu durumda, mevcut savunmaları ileri sürmek için bizimle işbirliği yapacaksınız.

9. Uyuşmazlıkların çözümü için hukuk ve yer seçimi

Bu Sözleşme, Ek Şartlar, Kurallar, Gizlilik Politikamız ve atıfta bulunduğumuz ve burada referans olarak dahil edilen diğer tüm düzenlemeler, prosedürler ve politikalarla birlikte, sizinle aramızdaki tüm anlayışı ve anlaşmayı içerir ve her türlü ve Siteye ve Siteyi kullanımınıza ilişkin önceki veya tutarsız tüm anlayışlar.

Sözleşme sözlü olarak değiştirilemez veya feshedilemez. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu durum diğer hükümleri etkilemeyecek ve Sözleşme, yasal, geçerli ve uygulanabilir hale getirmek için gerekli olduğu ölçüde değiştirilmiş sayılacaktır.

10. Diğer yasal şartlar

Bu Kullanım Koşullarının, bu Sözleşmenin tarafları dışında herhangi bir kişiye herhangi bir hak veya çözüm sağlama amacını taşımadığını ve bunlara herhangi bir hak veya çözüm getirmediğini kabul edersiniz. Ayrıca, 1001-oyun.com'un bu politikaları uygulaması da dahil olmak üzere, 1001-oyun.com Kullanım Koşullarının herhangi bir kişiye herhangi bir hak veya çözüm sağlama amacını taşımadığını ve vermediğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu Sözleşmenin herhangi bir kısmı geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, bu kısım, tarafların asıl niyetlerini mümkün olduğunca yansıtacak şekilde yürürlükteki yasalara uygun şekilde yorumlanacak ve geri kalan kısımlar tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır. .